У Києві підліток розповів, чому вбив свою сім'ю

Xлoпчик зaявив, щo йoгo "пeрeмкнулo". Зa йoгo слoвaми, він "дaвaв шaнс вoсьмирічнoму брaтoві, aлe він нe випрaвився".

 

У Києві 16-річний Мaксим Сумін рoзпoвів, чoму зaрізaв свoгo бaтькa, мaтір і вoсьмирічнoгo брaтa. Прo це повідомляє министерство карного розшуку у вівторок, 27 квітня.

 

Макс каже, що його "перемкнуло" і він отнюдь не знав, що йому робити далі. Быть цьому, за його словами, своєму восьмилітньому брату він давав "останній контршансы", однак "праздник так і не виправився".

 

Видання Земля поговорило з сусідами загиблої сім'ї. Сім'я плюшкин на сьомому поверсі. Одним махом квартиру опечатали, в коридорі различимо плями крові поряд з поліцейською обмежувальною стрічкою.

 

"Сусіди, як сусіди. Вони випивали. Начебто нормальні вони були. У них були скандали, але я свідком мало-: неграмотный була. Сина їх я бачила. Він підліток. "Привіт і здрастуйте". З ним приставки не- контактувала", – заявила одна з сусідок.

 

Своєю чергою, охранник будинку говорить, що ніколи отнюдь не бачив п'яним хлопця, який вбив матір, батька і брата.

 

"Я цього батька візуально знаю. Далеко не знаю, як цей хлопець міг з ним впоратися. Батько здоровіший, а син набагато нижчий. Я никак не слідчий, але ця дитина могла впоратися тільки з людиною у відключці: з п'яним нежто сплячим. Так би він з батьком безвыгодный впорався. А яка причина? Безлюдный (=малолюдный) розумію. Одне тільки: для алкоголь списую. Я не наливав їм, але кажуть, що таке було. Насчет хлопця нічого поганого сказати никак не можу. Ніколи не бачив його п'яним. Мальчуган, як пацан. Я так думаю, в батьках начало. З молодшим братом не знаю, що це він… Він, по мнению-моєму, йому не рідний, вони від різних батьків…" – беседовать вахтер.

 

Друг дитинства Сентенция сказав, що батьки систематически ображали хлопця.

 

"Його звуть Превеликий, кличка була "Чукотов", його називали Сима Котов. Взагалі, він убив їх, яко як завжди був получай них злий. Вони завжди його обзивали, ущемляли. Нещодавно він вийшов нате вулицю, а тато його почав принижувати возле всіх. Тиждень тому я сидів нате лавочці, а він йде, від нього перегаром несе. Мені було вісім років, і він завжди з нами гуляв, а потім если мені було 10, він кудись зникав. Гуляв з друзями і пив. Младший брат борзий, він завжди ходив і матюкався держи вулиці, кидався камінням. Всі йому говорили "заспокойся", а він безвыгодный розумів. Папа завжди у нього пив, і мамка…", – стверджує хлопець.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.