У Києві поліція побила підлітка під час затримання

Пoліцeйський сxoпив xлoпця зa шию тa пoтягнув ввысь, нaвіть нe рeaгувaв нa oкрики пeрexoжиx, кaжуть свідки інцидeнту.

У Києві пoліція пoбилa нeпoвнoлітньoгo хлопця. Відео свідки опублікували в Facebook у вівторок, 18 травня.

Чоловік, який косив траву, попросив підлітків вимкнути гучну музику, але ті маловыгодный відреагували.

"Чоловік сказав вимкнути музику, для що хлопці відмовилися, він погрожував облити їх бензином, який у нього був в каністрі к косарки, на що хлопці кончено одно не вимкнули музику. Чоловік підійшов і вирвав колонку з рук 14-річної дівчини, сумку з особистими речами хлопця та закрив їх у своїй машині і викликав поліцію", – сказано в повідомленні.

Копи під отрезок времени затримання не реагували для слова перехожих. Один з поліцейських накинувся получи и распишись порушника, схопив його ради шию та потягнув книзу.

У свою чергу, в Патрульній поліції столиці підтвердили происшедшее виклику за заявкою чоловіка, що компанія з восьми осіб розпивала алкогольні напої, голосно слухала музику з нецензурними текстами. Почали службове розслідування дій правоохоронців.

Аналогічний інцидент стався в Дніпрі: через некоторое время через відсутність маски копи (на)столь(ко) побили хлопця, що він опинився в лікарні зі струсом. Відео інциденту з'явилося в Telegram-каналі ХД.

Інцидент стався 17 травня в автовокзалі. Копи хотіли заарештувати хлопця при помощи відсутність маски і застосували силу. Возле цьому у потерпілого нібито удушье, а тому йому не можна бути в масці.

"Відомо, що він проходив практику для терміналах самообслуговування, а також він астматик. Хлопця госпіталізували в лікарню зі струсом", – пише канальчик.

Поліцейський повалив хлопця бери землю, за нього заступилися присутні близ інциденті. Коли коп його відпустив, пирушка не зміг встати і важко дихав. Потім для місце події викликали медиків.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.