У Києві склали адмінпротокол на 16-річного хлопця, який використав нацистське вітання під час акції біля парку Вічної Слави

Нa 16-річнoгo xлoпця, склaли aдмінпрoтoкoл зa викoристaння нaцистськoгo вітaння біля парку Вічної Слави у Києві під часок вшановування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Насчет це УНН повідомляє з посиланням получи и распишись поліцію Києва.

“Під часочек акції біля парку Вічної Слави одного з учасників притягнули вплоть до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що працівники поліції встановили особу правопорушника. Ним виявився 16-річний місцевий мешканець.

У мережі також опубліковано відео, дескать вказаний хлопець використав нацистське привітання біля ветерана, який проходив поруч, зокрема — його опублікувало видання “Республика”.

“На нього склали адміністративний акт за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України для адміністративні правопорушення”, — зазначається в повідомленні.

Сьогодні, 9 травня в Одесі 63-річний чоловік прийшов у сквер Шевченка з георгіївською стрічкою, а 17-річний хлопець — возьми Алею Слави зі свастикою.

Окрім того, в Одесі для Алеї слави сталася сутичка між правоохоронцями та учасниками акції “Безсмертний (огромное”.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають Нониди перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.