У столичному поліцейському відділку померла жінка

Пeрeд цим жінку зaтримaли зa підoзрoю в мaгaзинній крaдіжці. Кoпи підкрeслюють, що жінка перебувала в кімнаті пользу кого затриманих сама.

У Святошинському управлінні поліції міста Києва померла затримана следовать крадіжку в магазині жінка. Насчет це в п'ятницю, 7 травня, повідомила прес-услуги поліції Києва.

У поліції зазначають, що в постой смерті вона перебувала в кімнаті чтобы затриманих одна.

"Сьогодні вночі в Святошинське управління поліції оперативники доставили правопорушницю, яку затримали из-за крадіжку з магазину. З жінкою, яка неважный (=маловажный) мала постійного місця проживання в столиці і неодноразово притягувалась давно кримінальної відповідальності за майнові злочини, провели всі необхідні процесуальні дії і надали правову допомогу", – йдеться в повідомленні.

У поліції розповіли, що її затримали і помістили в кімнату чтобы затриманих. Скарг на здравствуй'я від жінки невыгодный надходило.

На місці події працювали лікарі, слідчо-оперативна група та судово-медичний експерт. Правоохоронці опрацьовують склерозник з камер спостереження і встановлюють обставини її смерті.

Всі матеріали перевірки будуть передані в Державне состав розслідувань.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.